Kıbrıs Gece Kulüpleri

Kıbrıs(KKTC)de Ada genelinde bulunan 48 adet gece kulübü ve mekan detaylarını sitemizde bulabilirsiniz.

Gece Kulüpleri Ön Bilgi
Yurtdışında örnekleri bulunan Strip clublerine benzemekte olup, erkek(bazılarına bayanlar girebilmektedir) eğlence sektörüne hitap etmektedir.

Haftanın her günü açık olan bu gece kulüpleri, günün belirli zamanlarında show’lar sergilemekte ve misafirlerini eğlendirmektedir. Kulüp çalışanları genellikle doğu avrupa kökenlilerden oluşmaktadır.(Rusya, Ukrayna, Moldova, Belarus, Fas, Kırgizistan, Kenya, Nijerya)

Kıbrıs’ta irili ufaklı bir çok gece kulübü bulunmaktadır.

Gece Kulüpleri Bölgesi
Kıbrıs’taki Gece Kulüpleri zamanla şehir dışına çıkarılmışlardır. Girne bölgesindeki gece kulüpleri Girne/Karşıyaka bölgesinde, Lefkoşa bölgesindeki kulüpler ise Lefkoşa Güzelyurt yolu üzerinde bir bölgede hizmet vermektedirler.

Gece Kulüplerine Ulaşım
Kıbrıs’taki gece kulüpleri şehir dışında olduklarından kulüplere ulaşımı sadece taksi ile sağlayabilirsiniz. Kulüplere ulaşım için bizden taksi isteyebilirsiniz. Taksideki arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

Neden Kibrisgoldgirls.com
Kıbrıs’taki gece kulüpleri hakkında tüm detaylı bilgiye sahip profesyonel ekibimiz, ekonomik transfer ve konaklama seçenekleri sunmaktayız. Yaşayacağınız sıkıntı ve problemde herzaman yanınızda olan işi çözüme ulaştıracak deneyimli ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

*

Taksi transfer tarifeleri için tıklayın

Hemen Katalog İsteyin!
WhatsApp chat